TE Connectivity CRGCQ2010J10R
Res Thick Film 2010 10 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGCQ2010J10R herunter.
3-Monats-Trend:
-9.66%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGCQ2010J10R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res General Purpose Thick Film 2010 10 Ohm 5% 3/4W ±400ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 2010
CRGCQ 2010 10R 5% Resistance Value: 10 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 10 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ2010J10R | Internal Number: 2176348-7 | TE Connectivity | NEOHM