TE Connectivity CRGCQ2010F3K3
Res Thick Film 2010 3.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGCQ2010F3K3 herunter.
Master Electronics
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
IHS
3-Monats-Trend:
-1.02%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGCQ2010F3K3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res General Purpose Thick Film 2010 3.3k Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 3300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res, 3K3, 1%, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistance:3.3Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2010F3K3
CRGCQ 2010 3K3 1% Resistance Value: 3.3K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 3.3K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2010F3K3 | Internal Number: 3-2176347-1 | TE Connectivity | NEOHM