TE Connectivity CRGCQ1210J3R3
Res Thick Film 1210 3.3 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±400ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGCQ1210J3R3 herunter.
Master Electronics
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
IHS
3-Monats-Trend:
-5.04%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGCQ1210J3R3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res General Purpose Thick Film 1210 3.3 Ohm 5% 1/2W ±400ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 1210 3R3 5%
CRGCQ 1210 3R3 5% Resistance Value: 3.3 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 1210 Surface Mount Resistor | 3.3 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ1210J3R3 | Internal Number: 2176346-4 | TE Connectivity | NEOHM