TE Connectivity CPF0603B13KE1
Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CPF0603B13KE1 herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Newark
TE Connectivity
element14 APAC
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
TraceParts
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3YEB133V
Res Metal Film 0603 13K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB123V
Res Metal Film 0603 12K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF-A-0603B14KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 14000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 11.8K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0603 12.1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3AEB133V
Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRP73PF1J13KBTDF
Res Thin Film 0603 13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 13kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0603B13KE1
Yageo GroupRT0603BRD0713KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 13kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CPF0603B13KE1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 13000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 13 Kohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] |Neohm Te Connectivity CPF0603B13KE1
CPF 0603 13K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 13K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 13K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0603B13KE1 | Internal Number: 7-1676481-9 | TE Connectivity | NEOHM
RES, 13K, 0.1%, 0.063W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 13kohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 63mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 25ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)