TE Connectivity BMB1E0220PN8
Ferrite Chip Bead 220 Ohm 700mA 0.28 Ohm Multi-Layer 2-Pin 0402 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity BMB1E0220PN8 herunter.
Newark
Datasheet3 SeitenVor 1 Jahre
Electro Sonic
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
LTB Date2022-03-14
LTD Date2022-06-22
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity BMB1E0220PN8, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
BMB-P 0402 220R N8
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A
Inductors, Chokes & Coils
Chip Ferrite Bead
FERRITE BEAD, 0R28, 0.7A, 0402; Ferrite Case Style: 0402 [1005 Metric]; Impedance @ 100MHz: 220ohm; DC Current Rating: 700mA; Product Range: BMB-P Series; DC Resistance Max: 0.28ohm; Im; Available until stocks are exhausted