TE Connectivity AV1911RB12T5Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON OFF 3A 250 VAC Wire Leaded Panel Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity AV1911RB12T5Q04 herunter.
JRH Electronics
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 1 Jahre
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2017-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity AV1911RB12T5Q04, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 3A, 250VAC; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AV19 Series; Switch Operation:Off-On;
AV19 SPL 3A FIXED RING R&B 12V FL Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV1911RB12T5Q04 | Internal Number: 3-2317404-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH