TE Connectivity ANT-433-CW-RAH-SMA
433MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-433-CW-RAH-SMA herunter.
3-Monats-Trend:
+66.09%
Lieferkette
Introduction Date2024-08-03
Verwandte Teile
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Beschreibungen
Antenna 1/4 Wave R-Angle 433MHz SMA
Antenna Whip -5dBi Gain 440MHz
ANTENNA 433MHZ 1/4WAVE WHIP SMA
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-RAH-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-RAH-SMA | TE Connectivity |