TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Rf Antenna, 420 To 445Mhz, 0.7Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA herunter.
TE Connectivity
Datasheet4 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet8 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet15 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet13 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet7 SeitenVor 2 Jahren
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+90.76%
Lieferkette
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Beschreibungen
433MHz HD Series Heavy Duty 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA
2 433MHz 25MHz SMA(DO-214AC) 88mm*13.5mm*88mm
ANT-433-CW-HD-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
4G/LTE EMBEDDED CELLULAR MODULE
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-HD-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-HD-SMA | TE Connectivity |