TE Connectivity ANT-418-MHW-RPS-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-418-MHW-RPS-L herunter.
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-26.93%
Lieferkette
Introduction Date2013-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityANT-433-MHW-RPS-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-MHW-SMA-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-433-MHW-SMA-S
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
I-Bar ISA.01 400~470MHz 1.5dBi Adhesive Glass Mount Antenna, 3M RG-174
Yageo GroupGPSGMSMA
GPS Antenna, Single Band, 1.575 GHz, Adhesive Mount
Taoglas Adhesive GNSS Antenna, GNSS, Black, NMO Connector, Direct Mounting, Cable Length: N/A
Beschreibungen
Antenna 418MHz Dipole MHW Long RPS
ANTENNA WITHCENTER FREQ. 418MHZ
ANT-418-MHW-RPS-L, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
1.9 418MHz 20MHz 150mm*15.5mm*150mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
RF ANT 418MHZ WHIP CTR CAB 180\
Rf Antenna, 408 To 428Mhz, 2.1Dbi; Antenna Type:Lte; Frequency Min:408Mhz; Frequency Max:428Mhz; Antenna Mounting:Rp Sma Connector; Gain:2.1Dbi; Vswr:1.9; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm; Antenna Polarization:Linear Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-418-MHW-RPS-L
Antenna 418MHz Dipole MHW Long RPS Antenna Type: Module Band Type: Single Band Primary Application: Cat-M/NB-IoT Cellular Communication Protocol: Cellular Cat-M/NB-IoT Mounting Location: Remote Module Single Band Cat-M/NB-IoT Cellular | Antenna | Part Number: ANT-418-MHW-RPS-L | Internal Number: ANT-418-MHW-RPS-L | TE Connectivity |