TE Connectivity ANT-2.4-CW-HW-SMA
2.4GHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity ANT-2.4-CW-HW-SMA herunter.
Datasheet3 SeitenVor 2 Jahren
Technical Drawing1 SeiteVor 3 Jahren
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+39.78%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-RPS
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
Beschreibungen
Mobile Station Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
802.15.4,Bluetooth,WiFi 2.3GHz,2.6GHz 2.6GHz 8.1mm*120mm
Antenna Dipole 3.2dBi Gain 2600MHz
RF ANTENNA, 2.3 TO 2.6GHZ, 3.2DBI;
Antennas SMA 1/2 Wave Dipole Whip 2.45 GHz
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Rf Antenna, 2.3 To 2.6Ghz, 3.2Dbi; Antenna Type:Wifi/Bluetooth/Zigbee; Frequency Min:2.3Ghz; Frequency Max:2.6Ghz; Antenna Mounting:Sma Connector; Gain:3.2Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm; Product Range:Hw Seriesrohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-HW-SMA
Antenna 1/2 Wave Whip 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Bluetooth Zigbee ISM Communication Protocol: Zigbee Bluetooth ISM Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Bluetooth Zigbee | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-HW-SMA | Internal Number: L9000021-01 | TE Connectivity |