TE Connectivity 50KEBS6BFPDVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded StudChassis Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity 50KEBS6BFPDVM herunter.
JRH Electronics
Datasheet3 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Electro Sonic
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity 50KEBS6BFPDVM, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filter, 3-Phase, Threaded Aolt, 50A, 520 VAC, Flanged Mount | TE Connectivity 50KEBS6BFPDVM
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Threaded Bolt Input, Threaded Bolt Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 520 VAC, DIN Rail