TE Connectivity 44A0111-22-0-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity 44A0111-22-0-MX herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
Lieferkette
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / Raychem44A0111-16-9-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 16AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem282002-014
Hook-Up Wire, 16Awg, Red, Pvdf, 1M Rohs Compliant: Yes |Raychem Te Connectivity 44A0111-16-2-MX
TE Connectivity / Raychem44A0111-18-0-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 18AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity 44A0111-22-0-MX, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
22 AWG 600V 1.19 mm Spec 44 Spec 55 Wire and Cable
High Performance Cable 1Conductors 22AWG 1.19mm Tin Plated Copper Black 600VAC
Cross Referenced to RAYCHEM / TYCO ELECTRONICS - Part: RYC44A0111-22-0-US
282030-013, TE CONNECTIVITY / RAYCHEM
HOOK-UP DL STRND 22AWG BLK 1=1FT
44A0111-22-0 Cable Type: Spec 44 Operating Voltage: 600 V Wire & Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked PVDF Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 22 AWG Spec 44 600 V Modified Radiation Cross-linked PVDF Tin-Coated Copper | Hook Up Wire | Part Number: 44A0111-22-0-MX | Internal Number: 282030-013 | Alias Number: 9-1192095-9 | 22 AWG | TE Connectivity | RAYCHEM