TE Connectivity / P&B W91-X112-25
Circuit Breaker, Magnetic Hydraulic, Toggle, Panel, Series Trip, 25 A, 1 Pole, 277 VAC
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity / P&B W91-X112-25 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
element14 APAC
Farnell
TE Connectivity
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2025-04-28
LTD Date2025-05-06
Verwandte Teile
Carling TechnologiesAA1-B0-34-630-3B1-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 30A 250VAC/80VDC
Sensata / AirpaxIEG1-1-72-30.0-91-V
CIRCUIT BREAKER MAGNETIC-HYDRAULIC 30A 250VAC 80VDC 1 POLE TOGGLE UL1077
Carling TechnologiesAC1-B0-34-630-131-D
Carling TechnologiesAA1-B0-21-630-3B1-C
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 30A, 277VAC, Panel Mount
Sensata / AirpaxUPG1-6751-2
Magnetic Hydraulic Circuit Breaker
Sensata / AirpaxAPL1-1-51-303-H
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 1Pole 30A
Carling TechnologiesCA1-B0-34-630-121-D
Circuit Breaker; Hyd/Mag; Handle; 1P; SeriesTrip; DC 50/60Hz Med; 30A; Stud; Dual Legend
Sensata / Airpax209-1-1-63-4-8-30
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, DIN RAIL, 30A, 1 POLE, 209 SERIES
Sensata / AirpaxIEG6-1-63-30.0-01-V
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 30A 250VAC
Beschreibungen
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 25A, 277VAC, Panel Mount
TE CONNECTIVITY / POTTER & BRUMFIELD W91-X112-25CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V, 25A
Circuit Breaker, 25 A, 277V AC, 1 Pole, Panel Mount Mounting Style, W9 Series
CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V; CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V, 25A; Product Range:W9 Series; Current Rating:25A; No. of Poles:1 Pole; Input Voltage VAC:277V; Interrupting Capacity:5kA; Trip Time:20s;