TE Connectivity / P&B V23100V6003A101
Electromechanical Relay SPST-NO 0.75A 24VDC 3.86KOhm Through Hole
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet3 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
TE Connectivity
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2008-03-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Reed Relay 24VDC 4.2KOhm 0.5A SPST-NO(30.23x10.41x9.52)mm THT Dry
Relay Coto Standard Cd Rev. 00 Bom/Mfg D/S 12/05/ Tube |Coto Technology 7101-24-1010
TE Connectivity1-1393763-2
Reed Relay 15VDC 2KOhm 0.5A SPST-NO(19.3x7.5x5.7)mm THT Dry
Schneider ElectricW107DIP-8
Relay, Reed, 0.5 A, 24 V (Nom.), 288 mW (Nom.), SPST, NO with Clamping Diode
Schneider ElectricW171DIP-10
Relay; Reed; 0.5 A; 24 V (Nom.); 270 mW (Nom.); SPST; NO with Clamping Diode
Beschreibungen
Communications/Signal PC Board Relays
V23100V6003A101 |Axicom Te Connectivity V23100V6003A101
Cross Referenced to TE CONNECTIVITY - Part AMP1393803-7
SHRACK, V23100V6003A101,V6-REED RELAY,
Dry Reed Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.006A (Coil), 24VDC (Coil), 149mW (Coil), 0.75A (Contact), 100VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount