TE Connectivity / P&B P40P43A12P1-240
Electromechanical Relay DPST-NO-DM/SPST-NC-DB 40A 240VAC Bracket Mount
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Electro Sonic
Datasheet3 SeitenVor 20 Jahren
DigiKey
Verwandte Teile
TE Connectivity3100-20U18999CL
Contactor, 2 pole, 40 A, 208-240 VAC, 2 Form X, coil 240 VAC, screw connection, 7-1611004-4
TE Connectivity7-1611021-7
Electromechanical Relay 208/240VAC 1.85KOhm 50A SPST-NO-DM (83.8x53.3x64.5)mm Panel Contactor Relay
TE Connectivity3100-20U18999CL