TE Connectivity / Kilovac WOUVT-3-380AC
Electromechanical Relay SPST-NO/SPST-NC 5A 380VAC Flange Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2004-04-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-05-30
LTD Date2025-05-30
Beschreibungen
Power/Signal Relay, Momentary, 4000mW (Coil), 5A (Contact), 28VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Panel Mount