TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E68R1BTDF
Res Thin Film 0402 68.1 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Farnell
Newark
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-98.71%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Beschreibungen
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68.1ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 68.1 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Special Order: RP 1E 0.1W 68R1 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 68.1 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Number of Terminations: 2 Surface Mount Resistor | 68.1 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E68R1BTDF | Internal Number: 8-2176309-1 | TE Connectivity