TE Connectivity / DEUTSCH YAFD56-22-55SNC012
Circular Connector Bayonet Coupling Plug 55 Position Socket Contact Cable Mount Crimp
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet8 SeitenVor 8 Jahren
TE Connectivity
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Plug
Circular MIL Spec Connector PLUG ASSY
Bayonet Lock,Female Sockets,Plug 55pin Aluminum Alloy 7.5A