TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 50A 520V Threaded Bolt Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-28.57%
Lieferkette
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Filter, KES 50A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ | TE Connectivity 50KESS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 52A, 520VAC;
LINE FILTER 520VAC 52A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 52A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:52A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 50KESS6BFPW
KES 50A 1S NUT WYE 520VAC 3-Phase Filter Current Rating: 50 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 520 VAC 3-Phase Filter | 50 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 50KESS6BFPW | Internal Number: 4-1609966-9 | TE Connectivity