TE Connectivity / Corcom 42KEVD10ABSW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 42A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.68%
Lieferkette
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Filter, KEV 42A 2S SP WYE BS 440 VAC | TE Connectivity 42KEVD10ABSW
Power Line Filters KEV 42A 2S SP WYEBS 440 VAC
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 42A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 42A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 42A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:42A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kev-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 42KEVD10ABSW
KEV 42A 2S SP WYE BS 440VAC Current Rating: 42 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 42 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 42KEVD10ABSW | Internal Number: 2-1609998-3 | TE Connectivity