TE Connectivity / Corcom 40KEHD10BFPD
Power Line Filter, 40A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Keh Series | TE Connectivity 40KEHD10BFPD
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 40A 520V Terminal Block Flange Mount
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
40KEHD10BFPD, TE CONNECTIVITY / CORCOM
POWER LINE FILTERS KEH 40A 2S SP
Power Line Filter, 3 Phase, 40A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:40A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 40KEHD10BFPD
KEH 40A 2S SP DELTA 520VAC Current Rating: 40 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 40 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 40KEHD10BFPD | Internal Number: 4-1609969-3 | TE Connectivity