TE Connectivity / Corcom 250KEVD6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 250A 520V Terminal Block Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
TE Connectivity
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2025-09-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
3-Phase Filters, 250 A, Threaded Bolt Input, Threaded Bolt Output
KEV 250A 2S NUT WYE 520VAC Current Rating: 250 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 250 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 250KEVD6BFPW | Internal Number: 4-1609998-9 | TE Connectivity