TE Connectivity / Corcom 250KEPS6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 250A 520V Threaded Bolt Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet3 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
Beschreibungen
Avnet Japan
Filter, KEP 250A 1S HIGH PLUS NUT WYE 520 VAC | TE Connectivity 250KEPS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
250KEPS6BFPW, TE CONNECTIVITY / CORCOM
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 250A, 520VAC;
LINE FLTR 520VAC 250A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 250A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:250A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 250KEPS6BFPW
KEP 250A 1S HIGH PLUS NUT WYE 520VAC Current Rating: 250 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 250 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 250KEPS6BFPW | Internal Number: 5-1609968-6 | TE Connectivity