TE Connectivity / Corcom 150KEBS6AFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 440V Threaded Bolt Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Avnet Japan
Filter, KEB 150A 1S NUT DELTA 440VAC 50HZ | TE Connectivity 150KEBS6AFPD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KEBS6AFPD EMI 滤波器
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 150A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 150A CHASSIS
LINE FLTR 440VAC 150A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:150A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEBS6AFPD
KEB 150A 1S NUT DELTA 440VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 150 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 150KEBS6AFPD | Internal Number: 2-1609965-5 | TE Connectivity