TE Connectivity / Corcom 100KEPS10BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-16.67%
Beschreibungen
Avnet Japan
Power Line Filter, Threaded Bolt, 100A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kep Series | TE Connectivity 100KEPS10BFPW
Power Line Filters KEP 100A 1S HIGH PLUS SP WYE
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEPS10BFPW EMI 滤波器
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 100A, 520VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEPS10BFPW
KEP 100A 1S HIGH PLUS SP WYE 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 100KEPS10BFPW | Internal Number: 5-1609968-2 | TE Connectivity