TE Connectivity / Corcom 100KEHD10AFPD
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 100A 440V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
3-Monats-Trend:
+8.00%
Lieferkette
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Avnet Japan
Filter, KEH 100A 2S SP DELTA 440 VAC | TE Connectivity 100KEHD10AFPD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 100A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 100A CHASSIS
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
KEH 100A 2S SP DELTA 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | TE Connectivity
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEHD10AFPD