TE Connectivity / Corcom 100KEHD10ABSD
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 100A 440V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
3-Monats-Trend:
-37.50%
Beschreibungen
Avnet Japan
Filter, KEH 100A 2S SP DELTA BS 440 VAC | TE Connectivity 100KEHD10ABSD
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEHD10ABSD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
KEH 100A 2S SP DELTA BS 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 100KEHD10ABSD | Internal Number: 2-1609969-6 | TE Connectivity