TE Connectivity / AMP ANT-315-PW-RA
315MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity / AMP ANT-315-PW-RA herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 12 Jahren
Sager Electronics
Master Electronics
Factory Futures
TE Connectivity
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2013-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityANT-418-PW-LP
Antenna 1/4 Wave 418Mhz Screw #10 |Linx Te Connectivity ANT-418-PW-LP
TE ConnectivityANT-868-PW-LP
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 862MHz to 870MHz, Linear, Screw Mount
TE ConnectivityANT-433-PW-LP
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 410MHz to 470MHz, Linear, Screw Mount
Beschreibungen
RA Series 315 MHz Omni Directional Permanent Mount Swivel Angle Antenna
RF/Microwave Antenna, 311MHz Min, 319MHz Max
Antenna 1/4 Wave 315MHz Swivel Screw #6
ANT-315-PW-RA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 315MHZ WHIP TILT SCREW-MT