TDK VLS4012ET-6R8M
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 156mOhm DCR 1515 Blister T/R
NRND
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLS4012ET-6R8M herunter.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.68%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 190mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 1A 156mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.75A 0.406Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.76A 0.516Ohm DCR 1008 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLS4012ET-6R8M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUCTOR, 6.8UH, 1.6A, 20%, SMD; Product Range:TDK - VLS-E Series; Inductance:6.
FIXED IND 6.8UH 1A 156 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 1616
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
1A 6.8uH 卤20% 1A SMD,4x4mm Power Inductors ROHS
1MHz 1MHz 1A 1A 6.8¦ÌH 156m¦¸ ¡À20% 1515 , 4mm*4mm*1.2mm
IND PWR SHIELDED W/W 6.8UH 20% 1515 SMD
VLS Nonstandard 0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm 6.8muH
VLS4012ET 6,8uH 1000mA 20% WWT
INDUCTOR, 6.8UH, 1.6A, 20%, SMD; Inductance: 6.8µH; RMS Current (Irms): 1.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.2A; Product Range: VLS-E Series; Power Inductor Case: 4mm x 4mm x 1.2mm; DC Resistance