TDK VLS3010ET-1R5N
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.9A 85mOhm DCR 1212 T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLS3010ET-1R5N herunter.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.85A 75mOhm DCR 1212 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.85A 76mOhm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0808
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.75A 0.0684Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz Ferrite 1.5A 66mOhm DCR 1212 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLS3010ET-1R5N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 1.35A, 1.5 H, 85M/Tape And Reel |Tdk VLS3010ET-1R5N
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 1.5UH 1.35A 85MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.5μH, L x W x T :
INDUCTOR, POWER, 1.5UH, 1.5A,30%, SMD
1.35A 1.5uH 卤30% 1.35A SMD,3x3mm Power Inductors ROHS
VLS Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 1.5muH
INDUCTOR, 1.5UH, 1.5A, 30%, POWER, SMD; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 1.9A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.5A; Product Range: -; Power Inductor Case: 3mm x 3mm x 1mm; DC Resistance Max: 0