TDK VLS201612CX-6R8M
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.93A 0.368Ohm DCR 0806 T/R
Obsolete
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLS201612CX-6R8M herunter.
TDK
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
IHS
Newark
element14 APAC
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 0.75A 0.406Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.02A 0.33Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1.2A 0.33Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMDKK3030T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1A 0.437Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1.1A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLS201612CX-6R8M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.73A T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
Fixed Inductors 6.8uH 0.82A 368mOhms Pwr Circuit Inductor