TDK VLF504012MT-220M-CA
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLF504012MT-220M-CA herunter.
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.95A 0.468Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 310mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENLK1608220M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 950mA T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz 26Q-Factor Ferrite 0.6A 0.622Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.576Ohm DCR 1212 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLF504012MT-220M-CA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 22UH 840MA 580 MOHM
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :