TDK VLCF5020T-6R8N1R1
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.9A 122mOhm DCR 2020 Blister T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLCF5020T-6R8N1R1 herunter.
TDK
Datasheet5 SeitenVor 7 Jahren
IHS
Factory Futures
Newark
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-3.14%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-07
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 9.624Q-Factor Ferrite 1.3A 0.09Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.69A 100mOhm DCR 1515 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 1.15A 1515 Blister T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2121
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.47A 131mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1A 0.085Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLCF5020T-6R8N1R1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
VLCF Series 6.8 uH ±30 % 1.11 A 0.122 Ohm SMT Shielded Wirewound Inductor
Fixed Inductor Nonstandard 6.8µH ±30% 1.11A 122mΩ - -
INDUCTOR, 6.8UH, 1.11A, POWER LINE; Inductance: 6.8µH; RMS Current (Irms): 1.9A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 1.11A; Product Range: VLCF Series; Power Inductor Case: 5.3mm x 5mm x 2mm; DC Resist