TDK TCM1608G-650-4P-T200
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=65Ω at 100MHz, L x W x T :
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK TCM1608G-650-4P-T200 herunter.
TDK
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
IHS
Newark
Farnell
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-11-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
DLP Series 03025 67 Ohm 110 mA 2.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK TCM1608G-650-4P-T200, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CHOKE, COMMON MODE, 1.3 OHM
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.1A, 8 Pin(s)
CMC 100MA 4LN 65 OHM SMD
CHOKE, COMMON MODE, 1.3 OHM; Product Range:TDK - TCM1608 Series Common Mode Filters; DC Resistance Max:1.3ohm; DC Current Rating:100mA; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Filter Case:0603; Filter Terminals:Surface Mount; Impedance Typ:65ohm; Insulation Resistance:10Mohm; Voltage Rating V DC:5V