TDK SPM3015T-1R0M-CA
Fixed Ind 1UH 3.5A 52.9 Mohm SMD
Preis und Lagerbestand
Verwandte Teile
FIXED IND 1UH 4.3A 39.6 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.8A 42.2 MOHM SMD
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.0UH 0.033OHM 3.80A
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK SPM3015T-1R0M-CA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
IND SHIELDED WIREWOUND 1UH 20% SMD
3.5A 1uH 卤20% 5.1A SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS