TDK SLF6025T-680MR42-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 444mOhm DCR 2424 Blister T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK SLF6025T-680MR42-PF herunter.
TDK
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
IHS
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+135%
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.6A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 590mA 372mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik74404052680
Inductor, 68Uh, Semishielded, 0.62A Rohs Compliant: Yes |Wurth Elektronik 74404052680
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.4A 0.29Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.93A 0.46Ohm DCR 2020 T/R
68µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 290mOhm Max Nonstandard
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK SLF6025T-680MR42-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Power Inductor, 68Uh, Shielded, 0.42A Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF6025T-680MR42-PF
SLF Series 68 uH ±20% 420 mA 370 mO Shielded SMT Wirewound Inductor