TDK SLF10145T-680M1R2
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 140mOhm DCR T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK SLF10145T-680M1R2 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 22 Jahren
DigiKey
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.3A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.25A 0.184Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 2.2A 99.8mOhm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 178mOhm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK SLF10145T-680M1R2, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SMD INDUCTOR FOR POWER LINE General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
FIXED IND 68UH 1.3A 168 MOHM SMD