TDK RLF7030T-1R0N6R4
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.4A 0.00876Ohm DCR T/R
Obsolete
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK RLF7030T-1R0N6R4 herunter.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
IHS
Newark
Future Electronics
iiiC
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Introduction Date2002-05-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7 A 6.5mOhm Max Nonstandard
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 7A 11mOhm DCR Embossed Carrier T/R
FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7A 0.0049Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 17mOhm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK RLF7030T-1R0N6R4, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductor (SMD), 1 uH, ± 30%, 6.4 A, Shielded, 7.9 A, 7.3mm x 6.8mm x 3.2mm
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2927
POWER LINE IND, 1UH,6.4A,30%; Product Range:TDK - RLF7030 Series; Inductance:1µH
INDUCTOR, 1UH, 6.4A, POWER LINE; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 6.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 7.9A; Product Range: RLF Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.8mm x 3.2mm; DC Resistanc