TDK RLF12545T-100M5R1-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 5.1A 14.88mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK RLF12545T-100M5R1-PF herunter.
TDK
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
IHS
Newark
JRH Electronics
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Introduction Date2004-09-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENNS12575T100MN
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 5.55A 0.0188Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744750420100
INDUCTOR, POWER, 10UH, 6.2A, 12.9MOHM, THT MOUNT, 1280 SIZE, WE-FAMI
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 6.4A 16mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 5.4A 0.029Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 6A 0.0195Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 6.5A 0.018Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK RLF12545T-100M5R1-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 20%, 5.1 A, Shielded, 6 A, 12.8mm x 12.5mm x 4.7mm
INDUCTOR, 10UH, 5.1A, POWER LINE; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 5.1A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 6A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 4.7mm; DC Resistance Max: 0
INDUCTOR, POWER LINE, 10UH, 5.1A; Inductance:10µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.0124ohm; DC Current Rating:6A; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:12545; No. of Pins:2; MSL:MSL 2 - 1 year; Core Material:Ferrite; DC Current Max:6A; Inductor Type:Power; Package / Case:12545; Resistance:12.4mohm