TDK NLV32T-3R3J-PF
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 260mA 1210 T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NLV32T-3R3J-PF herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 8 Jahren
TDK
Newark
Arrow Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.10%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
Fußabdruck
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENLBM2016T3R3J
Inductor RF Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 0.884Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 185mA 1.9Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 185mA 1008 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 22Q-Factor Ceramic 290mA 3.4Ohm DCR 1008 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NLV32T-3R3J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fixed inductor 3225 3.3µH ±5% 260mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 1.2Ω 60MHz 30@7.96MHz
NLV Series 1210 3.3 uH ±5% 260 mA 1.2 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 3.3UH, 1210 CASE; Inductance: 3.3µH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 260mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.2ohm; Inductance Tole