TDK NLV25T-047J-EF
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NLV25T-047J-EF herunter.
TDK
Datasheet6 SeitenVor 7 Jahren
TME
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.60%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 14Q-Factor Ceramic 400mA 0603
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 100MHz 26 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 300mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 38Q-Factor 380mA 290mOhm DCR 0603 Paper T/R
Wurth Elektronik744786147A
47NH CERAMIC MULTILAYER SMD INDUCTOR, 0603A CASE, 1200MHZ Q: 12 400MA 700MO
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NLV25T-047J-EF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 0.36A 0.5Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, 47NH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 47nH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 360mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.5ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 1.2GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)