TDK NLC565050T-180K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 530mA 360mOhm DCR 2220 Blister T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NLC565050T-180K-PF herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2016-12-22
LTD Date2017-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 400mA 800mOhm DCR 1812 T/R
Ind Power Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 480mA RDL Bag
Ind General Purpose Chip Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 110mA 1210 T/R
TAIYO YUDENLHL08TB180K
Inductor Power Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 1.9A 0.06Ohm DCR RDL Ammo
Inductor Power Wirewound 18uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2.3A 0.065Ohm DCR RDL Bag
Inductor RF Wirewound 18uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.32A 2.9Ohm DCR 1210 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NLC565050T-180K-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 18uH, 10%, 1 Element, SMD, 2220
FIXED IND 18UH 530MA 360MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=18μH, L x W x T :
NLC 2220 (5650Metric) 0.220Lx0.197W 5.60mmx5.00mm 18muH
Inductors for Decoupling Circuits
卤10% 2220 Power Inductors ROHS
WIREWOUND INDUCTOR, 18UH, 0.53A, 2220; Inductance:18µH; DC Resistance Max:0.36ohm; Self Resonant Frequency:14MHz; DC Current Rating:530mA; Inductor Case / Package:2220 [5650 Metric]; Product Range:NLC Series; Core Material:Ferrite