TDK NL453232T-5R6J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 300mA 1.1Ohm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NL453232T-5R6J-PF herunter.
Newark
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Ind Chip Molded Bobbin Core 5.6uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 300mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T5R6J
Inductor RF Wirewound 5.6uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 0.255A 1.144Ohm DCR 0806 T/R
Wurth Elektronik744758356A
WE-RFH Ferrite SMT Inductor
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 5.6uH ±5% 7.96MHz 25 Q-Factor Ferrite 170mA T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 200mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 5.6uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 170mA 2.5Ohm DCR 1008 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NL453232T-5R6J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUCTOR, 5.6UH, 0.3A, 5%, 33MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
NL Series 1812 5.6 uH ±5 % 300 mA 1.1 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 5.6uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 5.6UH, 0.3A, 5%, 33MHZ, 1812; Inductance: 5.6µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.1ohm; Indu