TDK NL453232T-561J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 560uH 5% 796KHz 30Q-Factor 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NL453232T-561J-PF herunter.
TDK
Datasheet6 SeitenVor 5 Jahren
IHS
Newark
Farnell
_legacy Avnet
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Chip Molded Bobbin Core 560uH 5% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Choke Bobbin Core 560uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 85mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NL453232T-561J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUCTOR, 560UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
Wirewound Inductor, 560 uH, 30 Ohm, ± 5%, 3 MHz, 50 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 560UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Inductance: 560µH; Product Range: -; DC Current Rating: 50mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 30ohm; Inductance Tol