TDK NL453232T-4R7J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 315mA 1Ohm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NL453232T-4R7J-PF herunter.
element14 APAC
Future Electronics
Verwandte Teile
Ind Chip Molded Bobbin Core 4.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENLBM2016T4R7J
Inductor RF Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.27A 1.014Ohm DCR 0806 T/R
Ind Chip Wirewound 4.7uH 5% 7.9MHz 31Q-Factor Ferrite 400mA 1008 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 4.7uH 5% 7.9MHz 45Q-Factor Ferrite 530mA AXL Bag
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NL453232T-4R7J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wirewound Inductor, 4.7 uH, 1 Ohm, ± 5%, 35 MHz, 315 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
WIREWOUND IND, 4.7UH, 0.315A, UNSHIELDED; Inductance:4.7µH; DC Resistance Max:1ohm; Self Resonant Frequency:35MHz; DC Current Rating:315mA; Inductor Case / Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:NL Series; Core Material:Ferrite RoHS Compliant: Yes