TDK NL453232T-1R2J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 430mA 550mOhm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NL453232T-1R2J-PF herunter.
Newark
_legacy Avnet
Farnell
Verwandte Teile
Inductor Chip Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.43A 0.55Ohm DCR 1812 T/R
Ind Chip Molded 1.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 430mA 1812 T/R
1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 750mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 390mA 750mOhm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1.2uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 390mA T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NL453232T-1R2J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wirewound Inductor, 1.2 uH, 550 Milliohm, ± 5%, 80 MHz, 430 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 1.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 1.2UH, 0.43A, 5%, 80MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance:1.2µH; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812 [4532 Metric]; Self Resonant Frequency Min:80MHz; DC Resistance Max:0.55ohm; DC Current Rating:430mA; Inductor Construction:Wirewound