TDK MCZ1210CH240L2T
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK MCZ1210CH240L2T herunter.
Newark
Datasheet7 SeitenVor 13 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicEXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
TDK 2010 (5025M), Idc 100mA, Rdc 1000m¦¸, 2 x 1 x 0.5mm
PanasonicEXC-28CG240U
Common Mode Chokes Quad 24Ohm 100MHz 160mA SMD Embossed Carrier T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK MCZ1210CH240L2T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
24惟@100MHz 2 SMD-4P,1x1.3mm Common Mode Filters ROHS
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Filter, Common Mode, 0.1A, 24Ohm, Smd; Rated Current:100Ma; Inductance:-; Product Range:Mcz-Ch Series; Impedance:24Ohm; Common Mode Filter Case:1.25Mm X 1Mm X 0.5Mm; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (15- Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210CH240L2T