TDK LTF5022T-330MR77-D
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK LTF5022T-330MR77-D herunter.
TDK
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.9A 0.516Ohm DCR 2020 T/R
Wurth Elektronik74404052330
Power Inductor, Aec-Q200, 33Uh, 0.95A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404052330
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 6028 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 177.6mOhm DCR 2424 Blister T/R
TAIYO YUDENNR6028T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.286Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.09A 115.2mOhm DCR Blister T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK LTF5022T-330MR77-D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 33UH 850MA 490MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=33μH, L x W x T :
100KHz 770mA 850mA 33¦ÌH 490m¦¸ ¡À20% SMD , 6.5mm*5mm*2.2mm
LTF5022T Nonstandard 0.205Lx0.197W 5.20mmx5.00mm 33muH
850mA 33uH 卤20% 770mA SMD Power Inductors ROHS