TDK LTF5022T-1R8N3R6-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.8A 32mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK LTF5022T-1R8N3R6-LC herunter.
TDK
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
IHS
ODG (Origin Data Global)
Newark
Future Electronics
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENNRS6045T1R8NMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0247Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.8A 0.019Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz 9.18Q-Factor Ferrite 2.7A 0.025Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR6045T1R8N
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.7A 0.0234Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 3A 28mOhm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.7A T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK LTF5022T-1R8N3R6-LC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Surface Mount Power Inductor, LTF Series, 1.8 H, 30%, Shielded, 0.032 ohm, 3.8 A
General Purpose Inductor, 1.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Power Inductor (SMD), 1.8 uH, ± 30%, 3.8 A, Shielded, 3.6 A, 5mm x 5.2mm x 2.2mm
LTF Series 1.8 uH ±30 % Tolerance 32 mOhm DCR 3.6 A Shielded Power Inductor
INDUCTOR, 1.8UH, 3.6A, 30%, SMD; Product Range:TDK - LTF Series; Inductance:1.8µH; Inductance Tolerance:± 30%; Inductor Construction:Shielded; DC Resistance Max:0.032ohm; RMS Current (Irms):3.8A; Saturation Current (Isat):3.6A; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013)