TDK B86301U0320S000
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 320 A 50 ~ 60Hz Single Stage Terminal Post
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B86301U0320S000 herunter.
TDK
Datasheet15 SeitenVor 5 Jahren
JRH Electronics
Ciiva
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Introduction Date2014-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B86301U0320S000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Reactors for Power Electronics, Rated Current=320A Rated Voltage=520V AC, 3-phase dv/dt output reactors
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT